Najlepsze Filmy Młodzieżowe 2018


Rok 2018 dobiega końca. Wile filmów zasługuje na wyróżnienie, a my postanowiliśmy wybrać filmy młodzieżowe. Sprawdź listę najlepszych filmów młodzieżowych z 2018 roku (kolejność losowa):

 1. 1 Alex Strangelove


  Licealista Alex Truelove chce stracić dziewictwo ze swoją uroczą dziewczyną Claire. Jego plan spala na panewce, gdy poznaje równie uroczego Elliota.

 2. 2 Player One


  W 2045 roku ludzie znajdują ukojenie w wirtualnej rzeczywistości. Jej twórca przed śmiercią postanawia cały majątek przekazać pierwszej osobie, która znajdzie ukryte w niej "wielkanocne jajo".

 3. 3 The Kissing Booth


  Pierwszy pocałunek prowadzi nastoletnią Elle do zakazanego romansu ze szkolnym przystojniakiem, co grozi jej utratą najlepszego przyjaciela.

 4. 4 Narodziny Gwiazdy // A Star Is Born


  Płomienny romans między dogasającą gwiazdą muzyki country a nieznaną piosenkarką zmienia ich życie na zawsze.

 5. 5 Twój Simon // Love Simon


  Siedemnastoletni Simon Spier jest gejem, ale nie powiedział o tym jeszcze nikomu ze swego otoczenia. Nie wie także, kim jest anonimowy kolega z klasy, w którym zakochał się, poznając go w internecie.

 6. 6 Strażnicy Cnoty // Blockers


  Rodzice próbują powstrzymać swoje córki przed uprawianiem seksu w noc balu maturalnego.

 7. 7 Do Wszystkich Chłopców, Których Kochałam // To All The Boys I've Loved Before


  Sekretne listy miłosne nastolatki Lary Jean zostają odkryte i zaczynają siać spustoszenie w jej życiu miłosnym.

 8. 8 Każdego Dnia // Every Day


  16-letnia Rhiannon pragnie prawdziwej miłości, ale jej związek wystawiany jest na ciągłe próby. Wszystko zmienia się, gdy poznaje chłopaka, który dzieli się z nią niezwykłą tajemnicą. Nastolatek każdego dnia budzi się w ciele kogoś innego. Nie ma wpływu na to, kim będzie nazajutrz, więc stara się nie pozostawiać po sobie śladu w życiorysach innych osób. Jego zasady przestają mieć jednak znaczenie, gdy poznaje Rhiannon. Młodych kochanków łączy niezwykle silne uczucie i przekonanie, że są w stanie pokonać wszelkie przeciwności. Mimo to, pod wpływem pewnych wydarzeń, zaczynają wątpić czy wspólna przyszłość jest możliwa. Ich miłość jest bezgraniczna, lecz czy odważą się podjąć ogromne ryzyko, by pozostać razem?

 9. 9 W Blasku Nocy // Midnight Sun


  Nastolatka cierpi na chorobę, która uniemożliwia jej przebywanie na słońcu. Od dawna zauroczona jest chłopakiem z sąsiedztwa, marząc o poznaniu go.

 10. 10 Sierra Burges Jest Przegrywem // Sierra Burgess Is a Loser


  Inteligentna, ale niezbyt lubiana licealistka Sierra Burgess nawiązuje internetową znajomość z przystojniakiem, który myśli, że dziewczyna jest kimś innym.


Choose A Format
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
List
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Open List
Submit your own item and vote up for the best submission